
Пакет-Саше Паперовий 140х70х30 Білий Жиростійкий 0410
629 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0410
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-Саше Паперовий 140х70х30 Білий Жиростійкий 0410
Матеріал: білий, жиростійкий
Щільність: 70 г/м2
В упаковці 1000 шт пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 140 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Щільність паперу | 70 г/м2 |
| Бічна складка | 30 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Пергамент |
| Особливості | Жиростойкий |
- Ціна: 629 ₴


