
Пакет Паперовий Блочний GT 260х140х350 Чорний 90г/м2 0108
437 ₴/100 шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0108
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Паперовий Блочний GT 260х140х350 Чорний 90г/м2 0108
Розміри: 260х140х350 (Довжина*Ширина*Висота)
Щільність: 90г/м2
Матеріал: чорний крафт
В упаковці 100 шт пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 350 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 90 г/м2 |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 437 ₴/100 шт.


