
Упаковка Паперова Під Картоплю Фрі 170х120х50 Жиростійкий 90г/м² 2045
950 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2045
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка Паперова Під Картоплю Фрі 170х120х50 Жиростійкий 90г/м² 2045
Колір/матеріал: білий крафт
Розмір: 170х120х50.
Щільність: 90 г/м2
В упаковці 1000 штук.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 170 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Коробка |
| Щільність паперу | 90 г/м2 |
| Бічна складка | 50 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Жиростойкий | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 950 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


