
Пакет Паперовий З Вікном GT 340х180х50 вікно 60 Жиростійкий 1000 шт/уп 3418
1 512 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3418
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Паперовий З Вікном GT 340х180х50 вікно 60 Жиростійкий 1000 шт/уп 3418
Колір/Матеріал: коричневий, жиростійкий
Розмір: 340х180х50 + 60.
Щільність: 35 г/м2.
В пакованні 1000 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 340 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 35 г/м2 |
| Бічна складка | 60 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Вікно, мм | 60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 1 512 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


