
Паперовий Пакет-Саше GT 410х90х40 Жиростійкий 100 шт/уп 4690
132 ₴/100 шт.
- В наявності
- Код: 4690
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперовий Пакет-Саше GT 410х90х40 Жиростійкий 4690
Колір/матеріал: коричневий, жиростійкий
Розмір: 410х90х40.
Щільність: 35 г/кв2
В одному ящику 100 шт пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 420 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Коробка |
| Щільність паперу | 35 г/м2 |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 132 ₴/100 шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


