
Пакет Паперовий З Вікном GT 380х200х60 вікно 70 Жиростійкий 1000 шт/уп 6038
1 550 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6038
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Паперовий З Вікном GT 380х200х60 вікно 70 Жиростійкий 1000 шт/уп 6038
Колір/Матеріал: коричневий, жиростійкий
Розмір: 380х200х60 + 70.
Щільність: 35 г/м2.
В пакованні 1000 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм завширшки й від 100 мм до 570 мм завдовжки), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г/м2).
Колір бамаги: білий, коричневий, оливковий, світло-коричневий, бурий, бейс, жовтогарячий тощо.
На паперові пакети можна нанесення друку Вашої торгової марки, логотипа або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-колірний друк.
Оперативне оброблення замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 380 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 35 г/м2 |
| Бічна складка | 60 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Вікно, мм | 70 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 1 550 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


