
Пакет-Саше Паперовий GT 320х160х60 Білий 36г/м2 100 шт/уп 3215
160 ₴/100 шт.
- В наявності
- Код: 3215
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-Саше Паперовий GT 320х160х60 Білий 36г/м2 3215П
Колір/матеріал: білий, жиростійкий.
Розмір: 320х160х60.
Щільність: 36г/м2
В одному ящику 100 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 320 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 36 г/м2 |
| Бічна складка | 60 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Крафт |
- Ціна: 160 ₴/100 шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


