
100 ШТ
Паперовий Пакет GT 340х180х50 Крафт 100 шт/уп 5034
143 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 5034
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперовий Пакет GT 340х180х50 Крафт 100 шт/уп 5034
Колір/матеріал: коричневі, крафт
Розмір: 340х180х50.
Щільність: 40 г/м2.
Паперові пакети упаковані в гофро ящики.
В одному ящику 100 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 340 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Бічна складка | 50 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 143 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


