
100 ШТ
Пакет Паперовий GT 150х120х50 Коричневий ж/ст 100шт/уп 1662
132 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 1662
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Паперовий GT 150х120х50 Коричневий ж/ст 100шт/уп 1662
Колір/матеріал: коричневий, жиростійкий.
Розмір: 150х120х50.
Щільність: 45 г/м2.
В одному ящику 100 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 150 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 45 г/м2 |
| Бічна складка | 50 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 132 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


