
100 ШТ
Пакет-Саше Паперовий GT 115х100х50 Білий Жиростійкий 100 шт/уп 5251
110 ₴/100 шт.
- В наявності
- Код: 5251
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-Саше Паперовий Goods Trade 115х100х50 Білий Жиростійкий 5251
Колір/матеріал: білий крафт, жиростійкий
Розмір: 115х100х50
Щільність: 65г/м2
В одному пакованні 100 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 115 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 65 г/м2 |
| Бічна складка | 50 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Жиростойкий | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 110 ₴/100 шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


