
100 шт/уп
Пакет-Саше Паперовий GT 250х120х40 Крафт 100 шт/уп 2512WS
100 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 2512WS
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперовий пакет під випічку 250х120х40, бурий крафт 100шт/уп., 2512WS
Колір/матеріал: бурий крафт
Розмір: 250х120х40.
Щільність: 40 г/кв. м
Паперові пакети упаковані в гофро ящики.
В одному ящику 100 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Бічна складка | 40 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 100 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


