
50 г/м2
Упаковка Під Шаурму GT 210х100х30 Крафт 50г/м2 1322
362 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1322
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка Під Шаурму GT 210х100х30 Крафт 1322
Паперове пакування для шаурми.
Колір: коричневий крафт.
Розміри: 210х100х30
Щільність: 50 г/м кв.
Паперові пакети упаковані в гофроящик.
В упаковці 1000 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 210 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 50 г/м2 |
| Бічна складка | 30 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Крафт |
- Ціна: 362 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


