
Пакет-саше Паперовий GT 180х180х50 Бурий Крафт 1818
484 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1818
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-саше Паперовий GT 180х180х50 Бурий Крафт 1818
Колір/Матеріал: коричневий крафт
Розмір: 180х180х40
Щільність: 40 г/м2
В упаковці 1000 шт пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 180 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Бічна складка | 40 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 484 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


