
Плоская Ручка
Пакет Паперовий З Ручками GT 260х140х350 Крафт 100шт/уп 758
610 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 758
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Паперовий З Пласкими Паперовими Ручками GT 260х140х350 Крафт 100шт/уп 758
Розмір: 250х140х350
Колір/Матеріал: Коричневий Крафт
Щільність: 70г/м2
В упаковці 100 шт пакетів з ручкою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Колір | Коричневий |
| Бічна складка | 140 мм |
| Щільність паперу | 70.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Наявність прозорого вікна | False |
| Висота | 350 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Плоскі паперові |
| Призначення | Для продуктів |
| Паковання | Паперовий пакет |
- Ціна: 610 ₴/упаковка


