
100 шт/уп
Конверт Паперовий GT 115х120х0 Білий Жиростійкий 39г/м2 100шт/уп 1119
100 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 1119
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конверт Паперовий GT 115х120х0 Білий Жиростійкий 39г/м2 1119
Колір/матеріал: білий крафт, жиростійкий
Розмір: 115х120х0
Щільність: 39 г/м2.
Паперові пакети упаковані в гофро ящики.
Мінімальне замовлення від 100 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 0 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 115 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 39 г/м2 |
| Бічна складка | 0 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Жиростойкий | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Крафт |
- Ціна: 100 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


