
100 шт/уп
Упаковка Під Столові Прилади GT 280х65х0 Білий Жиростійкий 100 шт/уп 2865
100 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 2865
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Паперовий Під Столові Прилади GT 280х65х0 Білий Жиростійкий 100шт/уп 2865
Колір/матеріал: білий крафт
Розмір: 280х65х0.
Щільність: 45 г/м кв.
В упаковці 100 шт пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Довжина | 65 мм |
| Висота | 280 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 45 г/м2 |
| Бічна складка | 0 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 100 ₴/упаковка


