
100 шт
УпаковкаПід Шаурму GT 230х90х40 Чорний 100шт/уп 2342
130 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 2342
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Паперовий Під Шаурму GT 230х90х40 Чорний Жиростійкий 2342 100шт/уп
Білий крафт
Щільність: 45гр / м2
Жиростійкий
Друк в один колір
В упаковці 100 шт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Колір | Чорний |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Висота | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Крафт білий |
| Тип | Пакет Паперовий З Боковим Розширенням |
| Особливості | Жиростойкий |
- Ціна: 130 ₴/упаковка


