
Пакет Паперовий З Віконцем GT 250х250х0 віконце 250 Білий 1000 шт/уп 2525
1 250 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2525
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-Саше Паперовий З Віконцем GT 250х250х0 віконце 250 Білий 1000шт/уп 2525
Колір: Білий, жиростійкий
Розмір: 250х250х0 вікнонце 250
Щільність: 45г/м2
Кількість в упаковці: 1000 шт пакетів
Пакети запаковано в гофротару.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 250 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 45 г/м2 |
| Бічна складка | 0 мм |
| Призначення | Для продуктів |
- Ціна: 1 250 ₴/упаковка

