
100 шт/уп
Упаковка Паперова Під Французький Хот-Дог GT 170х70х40 Чорний 100шт/уп 1745
110 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 1745
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка Паперова Під Французький Хот-Дог GT 170х70х40 Чорний 100шт\уп 1745
Колір/матеріал: білий крафт
Розмір: 170х70х40.
Щільність: 40 г/м кв.
Друк в один колір.
В упаковці 100 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 170 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Бічна складка | 40 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 110 ₴/упаковка


