
100 шт/уп
Пакет-Саше Паперовий GT 210х100х40 Білий Жиростійкий 100шт/уп 2110
130 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 2110
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-Саше Паперовий GT 210х100х40 Білий Жиростійкий 100шт/уп 2110
Колір/матеріал: білий крафт.
Розмір: 210х100х40.
Щільність: 45 г/кв. м
В упаковці 100 шт пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Ні |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 210 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 45 г/м2 |
| Бічна складка | 40 мм |
- Ціна: 130 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


