
Пакет-Саше Паперовий 570х100х40 Крафт 100шт/уп 5714
140 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 5714
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперовий пакет під багет 570х100х40 бурий крафт 40г/м2 1000шт/уп
Колір/матеріал: бурий крафт.
Розмір: 570х100х40.
Щільність: 40 г/кв. м
Паперові пакети упаковані в гофро ящики.
В одному ящику 1000 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм в ширину, і від 100 мм до 570 мм у довжину), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г/м2).
Колір Паперу: білий, коричневий, сірий, світло-коричневий, бурий, бейс, помаранчевий і т. д.
На паперові пакети можливо нанесення друку Вашої торгової марки, логотипу або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-х кольоровий друк.
Оперативна обробка замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | Коричневий |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Призначення | Під Багет |
| Щільність паперу | 40г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 140 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


