
Пакет-саше паперовий 450х100х40 бурий крафт 1500шт/уп 450АЛ
870 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 450АЛ
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Паперовий 450х100х40 Бурий Крафт
Колір/матеріал: бурий крафт
Розміри: 450х100х40
Плотність: 42г/м2
В упаковці 1500 шт пакетів
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 450 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Щільність паперу | 42 г/м2 |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Для продуктів |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
- Ціна: 870 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


