
Упаковка Паперова Під Шаурму Doner King 210х75х50 Жиростійкий ДК
495 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ДК
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка Паперова Під Шаурму Doner King 210х75х50 Жиростійкий ДК
Колір/матеріал: бурий крафт, жиростійкий
Розмір: 210х75х50.
Щільність: 36 г/м кв.
Паперові пакети упаковані в ящики гофро.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Висота | 21 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 36 г/м2 |
| Бічна складка | 50 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 495 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


