
100 шт/уп
Конверт Паперовий GT 210х100 Крафт 100шт/уп 7124
70 ₴/упаковка
- Немає в наявності
- Код: 7124
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конверт Паперовий 210х100х0 Бурий Крафт 7124
Колір/матеріал: бурий крафт.
Розмір: 210х100х0
Щільність: 35 г/м кв.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 0 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 210 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 35 г/м2 |
| Бічна складка | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 70 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон

