
Упаковка Під Столові Прилади GT 230х70х0 НК Бурий 1000 шт/уп 237171
352 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 237171
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Паперовий Під Столові Прилади GT 230х70х0 НК Бурий 237171
Колір/матеріал: бурий крафт
Розмір: 230х70х0.
Щільність: 45 г/м кв.
В упаковці 1000 шт пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 230 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 45 г/м2 |
| Бічна складка | 0 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 352 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


