
Пакет-Саше Паперовий 280х140х50 WS Крафт 100шт/уп 5120
90 ₴/100 шт.
- Немає в наявності
- Код: 5120
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперовий пакет-саше для хліба, батона, хлібобулочних виробів
Колір/матеріал: бурий крафт.
Розмір: 280х140х50.
Щільність: 40 г / м кв.
У упаковці 100 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 28 мм |
| Ручки | Немає |
| Щільність паперу | 40г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Крафт |
| Колір | Бурий |
- Ціна: 90 ₴/100 шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


