
Пакет Паперовий 320х140х30 Білий Крафт Жиростійкий 3211
480 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3211
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-Саше 320х140х30 Жиростійкий Білий
Колір/матеріал: білий крафт.
Розмір: 320х140х30.
Щільність: 36 г/м кв.
Паперові пакети упаковані в ящики гофро.
В одному ящику 1000 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм завширшки і від 100 мм до 570 мм завдовжки), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г/м²).
Колір Паперу: білий, коричневий, оливковий, світло-коричневий, бурий, бейс, оранжевий і т.д.
На паперові пакети можливе нанесення друку Вашої торгової марки, логотипу або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-х кольоровий друк.
Оперативне оброблення замовлення.
Короткий термін виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 320 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Коробка |
| Щільність паперу | 36 г/м2 |
| Бічна складка | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 480 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


