
Пакет Паперовий Блочниий GT 180х70х230 Білий 100 шт/уп 486
150 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 486
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Паперовий Блоковий 180х70х230 Білий Крафт 486
Розміри: 180х70х230 (Довжина*Ширина*Висота)
Щільність: 60 г/м2
Матеріал: білий крафт
В упаковці 100 шт пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 230 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 60 г/м2 |
| Бічна складка | 70 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 150 ₴/упаковка



