
Бурум Шаурма
Упаковка Паперова Під Бурум Шаурму GT 230х90х40 Жиростійкий 2344
520 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2344
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка Паперова Під Бурум Шаурму GT 230х90х40 Жиростійкий 2344
Колір/Матеріал: Коричневий, жиростійкий
Щільність: 36г/м2
Друк в один колір
В упаковці 1000 шт пакетів.
Пакети запаковано в гофроящик.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Колір | Коричневий |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Висота | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Бурій Крафт |
| Тип | Пакет Паперовий З Боковим Розширенням |
| Особливості | Жиростойкий |
- Ціна: 520 ₴/упаковка


