
100 шт/уп
Пакет-Саше Паперовий З Вікном GT 230х100х50+40 Крафт 100шт/уп 2134
130 ₴/100 шт.
- В наявності
- Код: 2134
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-Саше Паперовий З Вікном GT 230х100х50+40 Крафт 100шт/уп 2134
Колір/Матеріал: крафт, жиростійкий
Розмір: 230х100х50+40
Щільність: 40г/м2
В упаковці 100 шт пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 230 мм |
| Матеріал | Крафт-папір |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Бічна складка | 40 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Вікно, мм | 40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 130 ₴/100 шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон

