
Упаковка Паперова Під Французький Хот-Дог GT 170х70х40 Бурий 1744
278 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1744
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка Паперова Під Французький Хот-Дог GT 170х70х40 Бурий 1744
Колір/матеріал: бурий крафт
Розмір: 170х70х40.
Щільність: 40 г/м кв.
Паперові пакети упаковані в гофро ящики.
В одному ящику 1000 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 17 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 40г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Крафт |
- Ціна: 278 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


