
ОПТ
Пакет Паперовий Блочний GT 175х110х280 Гласін Гірчичний 376
210 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 376
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет з прямокутним дном 175х110х280 Гласін Гірчичний 376
Розміри: 175х110х280 (Довжина * Ширина * Висота)
Щільність: 65 гр / м2
Матеріал: Гласін Гірчичний
В упаковці: 100 шт пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Висота | 280 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Помаранчевий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 65 г/м2 |
| Бічна складка | 110 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 210 ₴/упаковка


