
Пакет-Саше Паперовий 280х90х60 Крафт Жиростійкий 100шт/уп 2817
80 ₴/100 шт.
- Немає в наявності
- Код: 2817
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-Саше Паперовий GT 280х90х60 Крафт Жиростійкий 2817
Колір: бурий крафт.
Розміри: 280х90х60
Щільність: 36 г/м2
Мінімальне замовлення від 1 упаковки.
В упаковці - 100шт.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 300 мм в ширину, і від 100 мм до 570 мм у довжину), різного призначення, різної щільності (від 35 до 105 г/м2).
Колір Паперу: білий, коричневий, сірий, світло-коричневий, бурий, бейс, помаранчевий і т. д.
На паперові пакети можливо нанесення друку Вашої торгової марки, логотипу або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-х кольоровий друк.
Оперативна обробка замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 28 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Коробка |
| Щільність паперу | 36р/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 80 ₴/100 шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


