
Пакет-Саше Паперовий GT 230х150х50 Білий Жиростійкий 1000шт/уп 2345Б
645 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2345Б
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-Саше Паперовий GT 230х150х50 Білий Жиростійкий 1000шт/уп 2345Б
Розмір: 230х150х50
Матеріал: Жиростійкий
Колір: білий
Щільність: 36г/м2
В упаковці 1000 шт пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Матеріал | Крафт-папір |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Колір | Білий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Матеріали пакету | Крафт-папір |
| Щільність паперу | 36р/м2 |
| Висота | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Особливості | Жиростойкий |
- Ціна: 645 ₴/тис. шт.


