
Упаковка Для Французького Хот-Дога GT 140х70х30 Біла Жиростійка 0408
350 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0408
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка Для Французького Хот-Дога GT 140х70х30 Біла Жиростійка 0408
Матеріал: білий пергамент.
Щільність: 38г / м2. Жиростійкий.
В упаковці 1000 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 300 мм в ширину, і від 100 мм до 570 мм в довжину), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г / м²).
Колір Паперу: білий, коричневий, оливковий, світло-коричневий, бурий, бейс, помаранчевий і т.д.
На паперові пакети можливе нанесення друку Вашої торгової марки, логотипу або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-х кольоровий друк.
Оперативна обробка замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Колір | Білий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Щільність паперу | 38г/м2 |
| Висота | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Пергамент |
| Особливості | Жиростойкий |
- Ціна: 350 ₴


