
Пакет-Саше Паперовий Під Випічку 250х150х50 Крафт 2515
450 ₴/тис. шт.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 2515
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперова Упаковка під випічку 250х150х50 бурий крафт
Колір: коричневий.
Розмір: 250х150х50 - (Випічка, фаст-фуд)
Щільність: 40 г / м кв.
Паперові пакети упаковані в гофро ящик. В ящику - 1000шт.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм в ширину, і від 100 мм до 570 мм в довжину), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г / м²).
Колір Паперу: білий, коричневий, оливковий, світло-коричневий, бурий, бейс, помаранчевий і т.д.
На паперові пакети можливе нанесення друку Вашої торгової марки, логотипу або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-х кольоровий друк.
Оперативна обробка замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Коробка |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Бічна складка | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 450 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


