
Пакет Паперовий Під Столові Прилади GT 230х90х0 Білий 7125
385 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7125
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Паперовий Під Столові Прилади GT 230х90х0 Білий 7125
Колір/матеріал: білий жиростійкий
Розмір: 230х90х0.
Щільність: 35 г/м2
Паперові пакети упаковані в гофро ящики.
В одному ящику 1000 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 230 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 36 г/м2 |
| Бічна складка | 0 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 385 ₴/тис. шт.


