
100шт/уп
Пакет Подарунковий Паперовий З Ручками 300х190х120 Бурий Крафт 100шт/уп ДГ
500 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: ДГ
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подарунковий Паперовий Пакет З Ручками "Дорогим Гостям" 300х190х120 Бурий Крафт ДГ
Розміри: 300х190х120 (Довжина * Ширина * Висота)
Щільність: 70гр/м2;
Матеріал: бурий крафт
В упаковці 100 пакетів
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Плоскі паперові |
| Колір | Коричневий |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Щільність паперу | 90г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 500 ₴/упаковка

