
100шт/уп
Пакет Паперовий Блоковий GT 175х110х280 Білий 100шт/уп 373
200 ₴/упаковка
- Немає в наявності
- Код: 373
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет з прямокутним дном 175х110х280 білий крафт 100/уп 60г/м2 373
Розміри: 175х110х280 (Довжина*Ширина*Висота)
Щільність: 60гр/м2;
Матеріал: білий крафт
В упаковці 100шт.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 175 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Щільність паперу | 65г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 200 ₴/упаковка

