
100 шт/уп
Пакет Паперовий З Ручками GT 125х75х240 Білий 100 шт/уп 272Р
410 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 272Р
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Паперовий Блочний З Ручками GT 125х75х240 Білий Крафт 100шт/уп 272Р
Розміри: 125х75х240 (Довжина * Ширина * Висота)
Щільність: 65гр/м2;
Матеріал: білий крафт
В упаковці 100 шт пакетів.
Використовується в основному для закладів швидкого харчування, для упаковки фаст-фуд продукції з собою. А також для зберігання одягу, гастрономії, упаковки хлібобулочних виробів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Висота | 240 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Кручені паперові |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 65 г/м2 |
| Бічна складка | 75 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 410 ₴/упаковка


