
Упаковка Паперова Під Випічку 290х140х60 Бурий Крафт 100 шт./пач. 290 В
100 ₴/100 шт.
- Немає в наявності
- Код: 290В
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка Паперова Під Випічку 290х140х60 Бурий Крафт 100 шт./пач. 290 В
Розмір: 290х140х60
Папір: коричнева крафт
Друк: 1+0 (чорний)
Щільність: 40г/м2
Кількість у пакунку: 100 штук пакетів
Мінімальне замовлення від 1 паковання
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Повнокольоровий | Ні |
| Висота | 29 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 100 ₴/100 шт.


