
Упаковка Паперова Під Картопель Фрі GT 115х120 Біла Жиростійка 1000 шт/уп 1113
345 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1113
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка Паперова Під Картопель Фрі GT 115х120 Біла Жиростійка 1000 шт/уп 1113
Колір/матеріал: білий крафт, жиростійкий
Розмір: 115х120х00
Щільність: 60 г/м2.
Місткість: 90г
Паперові пакети упаковані в гофро ящики.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 115 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 60 г/м2 |
| Бічна складка | 0 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Жиростойкий | Так |
| Місткість: | 90гр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Крафт |
- Ціна: 345 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


