
Упаковка Паперова Під Випічку 290х140х60 Крафт 290В
460 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 290В
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-Саше Під Випічку 290х140х60 Крафт 290В
Розмір: 290х140х60
Папір: коричневий крафт
Друк: 1 + 0 (чорний)
Щільність: 40г / м2
Кількість в упаковці: 1000 пакетів
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 300 мм в ширину, і від 100 мм до 570 мм в довжину), різного призначення, різної щільності (від 35 до 105 г / м²).
Колір Паперу: білий, коричневий, оливковий, світло-коричневий, бурий, бейс, помаранчевий і т.д.
На паперові пакети можливе нанесення друку Вашої торгової марки, логотипу або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-х кольоровий друк.
Оперативна обробка замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Повнокольоровий | Ні |
| Висота | 290 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 460 ₴/упаковка


