
Упаковка Паперова Під Кубдарі 290х140х60 Крафт 290К
460 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 290К
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ситний і Смачний Кубдарі - Пакет-Саше Під Кубдарі 290х140х60 Крафт 290К
Розмір: 290х140х60
Папір: бурий крафт
Щільність: 40г/м2
Друк: 1+0 (чорний)
Кількість в упаковці: 1000 штук пакетів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 290 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Коробка |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Матеріали пакету | Крафт-папір |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Малюнки і написи | З малюнками |
- Ціна: 460 ₴/упаковка


