
От 100 шт
Пакет Паперовий Блоковий З Ручками GT 260х140х350 Білий 693
690 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 693
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет Паперовий Блоковий З Ручками GT 260х140х350 Білий 693
Розміри: 260х140х350 (Довжина*Ширина*Висота)
Щільність: 70гр/м2;
Матеріал: бурий крафт
В упаковці 100 шт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 350 мм |
| Матеріал | Крафт білий |
| Ручки | Кручені паперові |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 70 г/м2 |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 690 ₴/упаковка


