
100 шт/уп
Пакет-Саше Паперовий GT 340х180х50 Жиростійкий 100 шт/уп 3450
120 ₴/упаковка
- Немає в наявності
- Код: 3450
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пакет-Саше Паперовий GT 340х180х50 Жиростійкий 100 шт/уп 3450
Колір/матеріал: оливка, жиростійкий
Розмір: 340х180х50.
Щільність: 50 г/м2.
Паперові пакети упаковані в гофро ящики.
В одному ящику 100 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 340 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 50 г/м2 |
| Бічна складка | 50 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Крафт |
- Ціна: 120 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


