
Пакет-Саше Паперовий Goods Trade 210х100х40 Бурий Жиростійкий 2141
280 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2141
Паперовий Пакет Під Шаурму Goods Trade 210х100х40 Бурий Жиростійкий 2141
Колір/матеріал: бурий крафт.
Розмір: 210х100х40.
Щільність: 36 г/м2.
Паперові пакети упаковані в гофро ящики.
В одному ящику 1000 пакетів.
Мінімальне замовлення — від 1 уп (1000 шт.).
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм завширшки й від 100 мм до 570 мм завдовжки), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г/м2).
Колір бамаги: білий, коричневий, оливковий, світло-коричневий, бурий, бейс, жовтогарячий тощо.
На паперові пакети можна нанесення друку Вашої торгової марки, логотипа або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-колірний друк.
Оперативне оброблення замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 21 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Щільність паперу | 36р/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Колір | Бурий |
- Ціна: 280 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


