
Упаковка Паперова Під Картоплю Фрі150х120х50 Білий Ламінат 105 г/м кв 1551
528 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1551
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Упаковка Паперова Під Картоплю Фрі Білий Ламінат 150х120х50 105 г/м кв 1551
Колір / матеріал: Білий ламінат
Розмір: 150х120х50.
Щільність: 105 г / м кв.
Паперові пакети упаковані в гофро ящики.
В одному ящику 1000 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм в ширину, і від 100 мм до 570 мм в довжину), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г / м²).
Колір Паперу: білий, коричневий, оливковий, світло-коричневий, бурий, бейс, помаранчевий і т.д.
На паперові пакети можливе нанесення друку Вашої торгової марки, логотипу або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-х кольоровий друк.
Оперативна обробка замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 15 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Білий |
| Щільність паперу | 105 |
| Жиростойкий | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Ламінат |
- Ціна: 528 ₴/тис. шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


