
100 шт/уп
Пакет Пакет Паперовий З Вікном GT 230х140х50 вікно 60 100 шт/уп 2360
140 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 2360
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперовий пакет-саше з вікном під випічку, 230х140х50 вікно 60, 100 шт./уп
Колір/Матеріал: Коричневий, жиростійкий
Розмір: 230х140х50 вікно 60
Щільність: 36 г/м2.
В пакованні 100 пакетів.
Наша компанія може запропонувати Вам паперові пакети різних розмірів (від 65 мм до 250 мм завширшки й від 100 мм до 570 мм завдовжки), різного призначення, різної щільності (від 35 до 90 г/м2).
Колір бамаги: білий, коричневий, оливковий, світло-коричневий, бурий, бейс, жовтогарячий тощо.
На паперові пакети можна нанесення друку Вашої торгової марки, логотипа або будь-якого іншого зображення.
Якісний 4-колірний друк.
Оперативне оброблення замовлення.
Короткі терміни виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 230 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 36 г/м2 |
| Бічна складка | 50 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Жиростойкий | Так |
| Вікно, мм | 60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
| Матеріал | Крафт Жиростойкий |
- Ціна: 140 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


