
Пакет-Саше Паперовий GT 340х220х50 Крафт 100 шт/уп 3225
130 ₴/100 шт.
- Немає в наявності
- Код: 3225
+380 (97) 012-11-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперовий пакет 340х220х50, бурий крафт, 100 шт./пач.
Колір/матеріал: бурий крафт.
Розмір: 340х220х50.
Щільність: 40 г/м2.
В упаковці 100 пакетів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 340 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goods Trade |
- Ціна: 130 ₴/100 шт.
- Спосіб упаковки: Гофрокартон


